INFOLINIA OGÓLNA:  52/ 307 66 88

NOWI KLIENICI: 533 781 203 • 533 747 894

            REZERWACJE VAL DI SOLE: 533 747 894 

E-MAIL: info@abc-holiday.pl

  • Baner O Wyjezdzie

Nasze autokary

Klienci nasi jeżdżą najnowszymi i najlepszymi autokarami w Polsce klasy LUX i DE-LUX, SETRA 431 DT, 417HDH, 415HD, VOLVO 9700, Mercedes Tourismo, Man Lions. Dzięki naszemu strategicznemu partnerowi firmie Sindbad zdecydowana większość blisko 90% transferów obsługiwana jest przez autokary maksymalnie do 3 lat, a tylko w wyjątkowych sytuacjach korzystamy z autokarów do 8 lat. Wszystkie autokary spełniają niezwykle rygorystyczne normy bezpieczeństwa zgodne z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Jednocześnie każdy z naszych autobusów posiada zezwolenie na poruszanie się z prędkością 100 km/h i odbywa regularne badania techniczne w autoryzowanych serwisach.

Limit bagażu

Uwaga!!! Ze względu na zasady bezpieczeństwa i przepisy drogowe oraz ze względu na ograniczoną pojemność luków bagażowych obowiązują następujące ograniczenia bagażowe. Jedna sztuka bagażu o wymiarach nie przekraczających: 160 cm łącznej miary. Maksymalna waga bagażu 21 kg + bagaż podręczny 5 kg + oraz 1 para nart lub 1 snowboard, buty narciarskie/snowboardowe  i kask powinny znajdować się w bagażu głównym.

Jeżeli klient chce przewieźć buty narciarskie/snowboardowe oraz kask w odzielnej torbie zobowiązany jest do pomniejszenia bagażu głównego o wymiary oraz wagę tej torby.

Zwiększ bagaż za  0 zł do 23 kg i powiększ wymiar torby do 185 cm łącznej miary.

Fani ABC-Holiday.pl na Facebook mają zwiększony limit bagażu do 23 kg, a bagaż nie może przekraczać 185 cm łącznej miary (wysokość, szerokość, długość) oraz 1 para nart lub 1 snowboard + bagaż podręczny 5 kg.

Bagaż podręczny

1 sztuka maksymalnie 5 kg (mały plecak), nie będą zabierane dodatkowe kartony z jedzeniem siatki z zakupami itd. Zabrania się wkładania szklanych butelek na górną półkę ze względów bezpieczeństwa.

Nadbagaż

Opłata 20 zł za każdy dodatkowy kg oraz 2 zł za każdy centymetr ponad miarę ( bagaż ponadwymiarowy zostanie zabrany jedynie jeśli będzie miejsce w lukach bagażowych).

Dodatkowy bagaż

dodatkowy lub ponadwymiarowy bagaż zostanie przewieziony jedynie w przypadku wolnego miejsca w lukach bagażowych za dopłatą 150 zł/sztuka przy wcześniejszym zgłoszeniu w biurze podróży i opłacie na konto lub 200PLN/sztuka przed autokarem u pilota - cena w obie strony.

Miejsca zbiórek

Godziny odjazdu są orientacyjne i mogą ulec zmianie o +/- 3 godziny ze względu na warunki atmosferyczne oraz inne przyczyny techniczne. Ostateczna godzina wyjazdu podana jest na stronie internetowej na 24 h przez wyjazdem. Obowiązkiem klienta jest sprawdzić godzinę wyjazdu na stronie internetowej.

Informacje o ewentualnych opóźnieniach w dniu wyjazdu są podawane na wydarzeniu na facebook oraz można uzyskać u pilotów.

Nasze transfery w 80% obsługują autokary dwupokładowe SETR 431 DT - układ siedzeń we wszystkich jest identyczny może różnić się kolor siedzeń. Istnieje możliwość rezerwacji wybranego miejsca np miejsce przy stoliku w kwocie 50 zł.

Podróż autokarem

Miejsca w autokarze zajmujemy wg kolejności zgłoszenia się na zbiórkę po nadaniu bagażu. Istnieje możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w kwocie 50 zł osoba. Uwaga - wracamy na tych samych miejscach, na których jechaliśmy.

Podczas podróży autokarem oraz podczas przebywania w autokarze obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu i palenia tytoniu oraz przyjmowania innych używek. W przypadku nie stosowania się do powyższych zakazów przez klienta, organizatorowi przysługuje prawo do przerwania podróży i wysadzenia klienta z autokaru. W takiej sytuacji organizator jest zwolniony ze zwrotu finansowego za nie odbytą podróż. Uczestnicy wyjazdu ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody wyrządzone w autokarze. Kary pieniężne będą egzekwowane natychmiast po zaistnieniu szkody.

Pprzebieg podróży

Autokar zatrzymuje się na przerwy co 4 godziny na około 15 do 30 minut. Wszyscy klienci podczas podróży muszą mieć zapięte pasy bezpieczeństwa.

Kaucja - zbierane w autokarze. Kaucja jest pobierana przez ośrodek na wypadek zniszczeń w apartamencie i jest zwracana przy zdawaniu kluczy w dniu wyjazdu. Kaucje można założyć również kartą kredytową.

Kierowcy

Każdy z naszych autokarów prowadzony jest przez wymaganą przepisami liczbę kierowców, tak aby Państwa podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie. Nasi kierowcy odbywają regularne badania zdrowotne oraz kompetencyjne.

Układ foteli w autokarze7

Fotele w naszych autokarach są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Każdy fotel wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa, lampkę do czytania, nawiew, rozkładany stolik do posiłków.

Dokumenty

Granice można przekraczać na podstawie dowodu osobistego lub paszportu. Prosimy o trzymanie dowodów osobistych lub paszportów przy sobie podczas trwania podróży autokarem.

Zakaz palenia

Podczas wyjazdu obowiązuje zakaz palenia zarówno w Autokarach i w Rezydencjach

 

bus 4
bus1
bus 3
bus
bus 2
transport 2
7
autokar

Najlepsze zimowe wyjazdy w Alpy przez cały sezon 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.