INFOLINIA OGÓLNA:  52/ 307 66 88

NOWI KLIENICI: 533 781 203 • 533 747 894

            REZERWACJE VAL DI SOLE: 533 747 894 

E-MAIL: info@abc-holiday.pl

  • Baner O Wyjezdzie

Abc-Holiday.pl to biuro podróży świadczące usługi turystyczne najlepszej jakości w najniższych możliwych cenach. Jesteśmy pasjonatami aktywnego trybu życia, którzy jako główny cel stawiają sobie najlepszą organizację oraz zadowolenie klienta. Na swoim koncie mamy szereg zorganizowanych imprez od festiwali zimowych z koncertami na szczycie Alp po festiwale letnie z występami najlepszych artystów nad brzegiem morza.  Abc-Holiday.pl to biuro podróży świadczące usługi turystyczne najlepszej jakości w najniższych możliwych cenach. Jesteśmy pasjonatami aktywnego trybu życia, którzy jako główny cel stawiają sobie najlepszą organizację oraz zadowolenie klienta. Na swoim koncie mamy szereg zorganizowanych imprez od festiwali zimowych z koncertami na szczycie Alp po festiwale letnie z występami najlepszych artystów nad brzegiem morza.  


To właśnie My  wznieśliśmy wyjazdy zimowy na inny level  organizując Największy Zimowy Polski Festiwal Muzyczny w słonecznym Val di Sole. Zbudowaliśmy  scenę na szczycie włoskich dolomitów, a zagrali  na niej topowi polscy artyści: Cleo, GrubSon, Jarecki&BRK,  RAHIM, Grzegorz Hyży, Rafał Brzozowski, KaceZet, a w imprezie uczestniczyło ponad 8000 wyjątkowych ludzi.

ABC-Holiday

ABC-HOLIDAY 

Jeśli od wyjazdów oczekujesz czegoś więcej, niż nudno spędzonego typowego tygodnia w Alpach czy nad Morzem Adriatyckim. Jeśli potrzebujesz wypożyczyć lub kupić sprzęt zimowy w najlepszej dostępnej cenie na rynku podczas wyjazdu i nie tylko.

 

MARKI ABC-HOLIDAY.PL.  to 

Winterevent

WINTEREVENT

To zimowe wyjazdy w  Alpy w najniższej cenie. Najlepsze ośrodki we Włoszech, Francji, Szwajcarii. to zimowe wyjazdy w  Alpy w najniższej cenie. Najlepsze ośrodki we Włoszech, Francji, Szwajcarii. 
W cenie zawsze skipass, dojazd, zakwaterowanie oraz wstęp na wszystkie imprezy.

Familyevent

FAMILYEVENT

Zimowe wyjazdy w  Alpy w najniższej cenie  dla rodzin z dziećmi. Oferta ze specjalną ceną, wypożyczalnią sprzętu oraz szkoleniami dla dzieci. Cena zawiera skipass, dojazd, zakwaterowanie.

PolishDays

POLISHDAYS

Największe wydarzenie narciarsko – snowboardowe.Największe wydarzenie narciarsko – snowboardowe.Tysiące wyjątkowych ludzi, koncerty największych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Imprezy z  najlepszymi Dj’mi, oraz 1000 atrakcji  gwarantują niezapomniany tydzień z twojego życia. W cenie zawsze skipass, transport, zakwaterowanie oraz wstęp na wszystkie imprezy.

SunEvent

SUNEVENT

Letnie wyjazdy skierowane do aktywnych osób. W ofercie najlepsze ośrodki nad samym morzem w Chorwacji/Toskanii/Sardynii/Bułgarii. letnie wyjazdy skierowane do aktywnych osób. W ofercie najlepsze ośrodki nad samym morzem w Chorwacji, Toskanii, Sardynii, Bułgarii. W cenie zawsze dojazd, zakwaterowanie wstęp na wszystkie imprezy oraz koncerty.

Rossignol Outlet

ROSSIGNOL OUTLET

Sklep z produktami marki Rossignol, Lange, Dynastar, POC, SnowLine w rewelacyjnych cenach, najlepszych na polskim rynku

SKIPASS-FRANCE 

Specjalne ceny  pakietów dla grup i biur podróży. Firma jest odpowiedzialna za sprzedaż skipassów oraz pakietów obejmujących skipass i zakwaterowanie w Europie wschodniej dla grup i biur podróży.

 

SKIPASS-SWISS 

 

Zakwaterowanie oraz skipass do 75% taniej od cen detalicznych.  Specjalne ceny  pakietów dla grup i biur podróży.

 

SNOWLINE - Najwyższej jakości techniczna odzież do uprawianie sportów zimowych.

 


Ważna przede wszystkim jest dla nas dobra zabawa i porządny warun na stoku! Dlatego zawsze dokładamy największych starań, abyście i Wy mogli w 100% doświadczyć tych i wielu innych atrakcji na naszych wyjazdach!

Adres Rejestrowy ABC-Holiday SP. Z O.O. 

ABC-Holiday.pl

ul. Cicha 24
85 - 650 Bydgoszcz

NIP: 559-203-93-97, Regon 341212979

tel. 52 330 05 95

 

pdfWarunki uczestnictwa ABC-Holiday264.65 KB

 

ORGANIZATOREM IMPEZY JEST ABC-Holiday SP. Z O.O. 559-203-93-97. ABC-HOLIDAY  ZAREJESTROWANY JEST POD NUMEREM 255 ORGANIZATORÓW TURYSTYCZNYCH W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO ZE WZGLĘDU NA SIEDZIBĘ ORGANIZATORA.

Wyjazd objęty jest polisą ubezpieczeniową w Tu Europa S.A GT 264/2017.  

pdfGwarancja_ABC-Holiday_GT_2642017_.pdf

ufg logo 1 

UFG- Organizator ABC-Holiday SP. Z O.O. NIP 559-203-93-97 od każdego uczestnika przekazuje składkę od 10zł do 30 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. UFG - gwarantuje 100% zwrotu kosztów poniesionych przez klientów, w przypadku upadłości biura oraz niewypłacalności ubezpieczyciela ABC-Holiday - Tu Europa S.A  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki.

pdfWarunki_Uczestnictwa_ABC-Holiday_Sp._z_o.o._08.2016.pdf

pdfPZU_-Polisa_ABC-Holiday_Sp._z_o.pdf

pdfKoszty_Rezygnacji_Opis_100_Zwrot.pdf

pdfKoszty_Rezygnacji_Warunki_TU_EUROPA.pdf

pdfOWU_PZU_Wojażer_28.09.2015_z_zmianami.pdf

PZU Insurance card

 

  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.